Вітаємо студентів 4 курсу ФІСІТу, переможців чемпіонату з веб-розробки «UA Web Challenge»!04 Травня 2012р.

29 квітня 2012 р. відбувся фінал Всеукраїнського Чемпіонату з веб-розробки «UA Web Challenge».  Команда студентів 4 курсу факультету інформаційних систем та технологій КНЕУ ім В.Гетьмана  "ІТ-Daemons" в складі:

• Голубенко Антона Вікторовича 4курс, спеціальність 6101
  • Єрмолова Юрія Володимировича 4курс, спеціальність 6101
  • Сафанюка Атрура Олеговича 4курс, спеціальність 6101

зайняла третє місце серед українських команд з веб-розробки.

Всеукраїнський чемпіонат з веб-розробки «Ukrainian Web Challenge» орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності в сфері веб-технологій.

Цілі чемпіонату:

• підтримка творчої молоді України, зміцнення престижу інтелектуальної діяльності;
  • контакт перспективних розробників з кращими ІТ-компаніями на ринку України;
  • заохочення  молодих  спеціалістів,  які  прагнуть  зарекомендувати  себе,  показати  своє
  • бачення і запропонувати шляхи рішення проблем суспільства за допомогою веб-технологій;
  • популяризація веб-технологій в Україні.