В університеті створено атестаційну комісію10 Травня 2017р.

В університеті створено атестаційну комісію для атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою. Відповідно до абзацу другого підпункту 4 пункту 15 розділу XI«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державну службу» Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову«Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»від 26.04.2017 р № 301.Наш університет за ліцензією здійснює підготовку здобувачів вищої освіти в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», тож є уповноваженим вищим навчальним закладом та має право проводити таку атестацію. З детальною інформацією можна ознайомитися в розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».