Зустріч студентів з фахівцями компанії "Ашан"18 Травня 2015р.

14 травня  студенти факультету економіки та управління мали чудову нагоду поспілкуватися із представниками компанії АШАН.

На зустрічі була висвітлена історія розвитку АШАН та обговорювалися питання про можливості проходження практики та кар’єрного зростання в даній компанії. Студентів поінформували щодо основних напрямків діяльності компанії в Україні, а також переваг і можливостей, які надає АШАН студентам-стажерам. Насамперед – це здобуття досвіду роботи в міжнародній компанії, безперервне навчання та удосконалення професійних навичок, оплата практики, праця на конкретному робочому місці під опікою наставника-менеджера, пропонування працевлаштування кращим студентам. Бажаючі заповнили анкети для проходження співбесіди на стажування в компанії АШАН. Зустріч виявилася цікавою і корисною як для студентів, що прагнуть отримати практичні навички роботи, так і для компанії, яка зацікавлена виховувати майбутніх спеціалістів-практиків.

Захід організовано кафедрами менеджменту та стратегії підприємств КНЕУ.

Підготовлено Оберемчук В.Ф., Барабась Д.О.