День кар’єри в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана16 Квітня 2014р.

Шістнадцятого квітня в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся День кар’єри – традиційний ярмарок вакансій, що сприяє налагодженню зв’язків між студентами університету та представниками компаній-роботодавців.

Вже одинадцятий рік поспіль студенти КНЕУ отримують нагоду поспілкуватися з потенційними роботодавцями у стінах рідного навчального закладу. Цього року участь у Дні кар’єри взяли понад тридцять компаній, серед яких були як вітчизняні, так і міжнародні: EY, Данон Україна, METRO, УкрСиббанк, PWC, Unilever. На стенді кожної з компаній працювали менеджери з добору персоналу, які під час індивідуальної бесіди розповідали про можливості подальшого працевлаштування для студентів та випускників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Це була унікальна можливість поспілкуватися з представниками такої кількості роботодавців одразу, зорієнтуватися на ринку праці, а також дізнатися про спеціалізовані програми набору молодих спеціалістів, стажування та практику. Як показує досвід, часто спілкування з менеджером з добору персоналу стає для студента першою співбесідою в обраній компанії, або ж він потрапляє у її кадровий резерв, і в майбутньому отримує пропозиції щодо роботи.

Загалом цьогорічний ярмарок вакансій у рамках Дня кар’єри відвідали близько 2000 студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, які зробили перший крок назустріч своєму успішному працевлаштуванню та кар’єрному зростанню.