Вітаємо команду КНЕУ-переможця міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge 2013-201404 Березня 2014р.

Наприкінці лютого відбувся національний фінал всесвітнього змагання студентів у сфері інвестиційних досліджень. Конкурс був організований Міжнародною організацією CFA Institute, і полягав в аналізі інвестиційної привабливості міжнародної компанії «SES» та презентації результатів свого дослідження авторитетній комісії, яка складалася з топ-менеджерів міжнародних аудиторських компаній. Усього в конкурсі взяло участь 25 команд з найбільших університетів України. Команда КНЕУ, яка складалася зі студентів: капітана Оксани Войтович (МЕіМ), Юрія Вільчинського (МЕіМ), Влада Макарова (МЕіМ), Ігоря Свіридова (ФІСІТ), Гліба Велигорського (ФЕтаУ) під керівництвом професора кафедри міжнародної економіки, доктора економічних наук Лариси Леонтіївни Антонюк посіла 1-ше місце.

Організатор змагання, CFA Institute, є всесвітньо відомим у сфері корпоративних фінансів закладом, що здійснює сертифікацію інвестиційних професіоналів і об'єднує їх у національні асоціації у більшості країн світу. В Україні його представляє Асоціація дипломованих фінансових аналітиків (CFA Association Ukraine), що цьогоріч проводила на регіональному рівні студентське глобальне змагання з інвестиційних досліджень.