Перемога на студентському конкурсі фінансових аналітиків «CFA Institute Research Challenge in Ukraine»16 Лютого 2015р.

13 лютого 2015 року відбулась важлива подія в студентському науковому житті Київського національного економічного університету. Команда КНЕУ посіла перше місце на п’ятому щорічному авторитетному міжнародному конкурсі фінансових аналітиків «CFA Institute Research Challenge in Ukraine» і отримала можливість представляти Україну у Амстердамі на регіональному фіналі змагань по Європі, Середньому Сходу та Африці. Капітан команди - Захар Дерюга, Євген Заярний, Богдан Барась, Анастасія Віхрова та Юлія Клен - студенти факультету міжнародної економіки та менеджменту пройшли жорсткий відбір із 27 українських команд, що подали заявку на участь у цьому проекті та блискуче презентували своє дослідження компанії RTL Group - медіа-холдингу у фіналі конкурсу.

На першому етапі було обрано десять найкращих команд на підставі оцінки їх письмових звітів, що перевірялися фахівцями з провідних міжнародних консалтингових і інвестиційних компаній, таких як: Deloitte,  E&Y, KPMG, Dragon Capital та інші. Чотири місяці учасники наполегливо працювали, збираючи і аналізуючи фінансовий стан компанії і галузі в цілому, роблячи складні підрахунки і навчаючись у досвідчених менторів. Команда КНЕУ під науковим керівництвом професора кафедри міжнародної економіки Антонюк Лариси Леонтіївни та за допомоги ментора від індустрії Івана Січкара показала відмінний результат. На сцені не було рівних нашим студентам –найкраща презентація,професіоналізм, обізнаність, впевненість, енергійність та ентузіазм, а найперше – гарна підготовка конкурсантів були достойно оцінені  досвідченими спеціалістами. Саме студенти КНЕУ завоювали можливість представляти Україну на Європейському фіналі CFA завдяки своєму прекрасному виступу. Ще одна складова їх успіху – це чудова командна робота. Декілька місяців наполегливої праці зробили цих студенті справжньою командою, котра працювала як одне ціле, і в якій, разом з тим, кожен залишався собою і мав змогу проявити свої найкращі якості і таланти.

Щиро вітаємо з перемогою! Без сумніву, попереду на вас чекає ще багато цікавих викликів, тож бажаємо натхнення, наполегливості і майбутніх досягнень на Європейському фіналі!!!

ГО «Агентство соціальних проектів»