Вітаємо команду КНЕУ- учасника престижного міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge 2012-201318 Жовтня 2012р.

Команда студентів у складі : капітана Костянтина Васюка (факультет МЕіМ), Микити Кузьменка (АПК), Тараса Решетюка (МЕіМ), Ігоря Розкваса (ФЕФ),  Андрія Колесника  (ФЕтаУ) виборола право  представляти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на третьому щорічному всеукраїнському  конкурсі з інвестиційного аналізу CFA Institute Research Challenge. Науковий керівник команди - професор, д.е.н. Антонюк Лариса Леонтіївна, яка третій рік поспіль готує студентів на цей конкурс. Разом з 25 провідними університетами України наша команда буде продовжувати змагатися у написанні звіту з інвестиційного аналізу публічної компанії KERNEL. Бажаємо перемоги!

Колектив кафедри міжнародної економіки