Вітаємо команду КНЕУ- учасника престижного міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge 2013-201417 Лютого 2014р.

Запрошуємо підтримати команду на фіналі 28 лютого 2014 року

Команда студентів у складі: капітана Оксани Войтович магістерська програма "Управління міжнародною конкурентоспроможністю" (факультет МЕіМ), Юрія Вільчинського (МЕіМ),  Влада Макарова (МЕіМ), Ігоря Свіридова (ФІСІТ),  Гліба  Велигорського  (ФЕтаУ) виборола право  представляти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на фіналі  щорічного всеукраїнського  конкурсу з інвестиційного аналізу CFA Institute Research Challenge, який відбудеться  28 лютого 2014 в Інституті післядипломної освіти  за адресою: вул. Васильківська, 36.

Науковий керівник команди - професор, д.е.н. Антонюк Лариса Леонтіївна, яка четвертий рік поспіль готує студентів на цей конкурс. Разом з 12 провідними університетами України наша команда буде представляти свою презентацію з  інвестиційного аналізу публічної компанії SES