Вітаємо нашу студентку з перемогою!17 Березня 2014р.

Вітаємо Оксану Парасотченко, студентку 4 курсу факультету МЕІМ, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини»!

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 120 студентських наукових робіт, що надійшли з 60 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 34 студентів з 35 вищих навчальних закладів.  На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила нагородити Дипломом І ступеня Оксану Парасотченко за дослідження на тему  «Міжнародна конкурентоспроможність світових мегаполісів».