Успішний старт курсів китайської мови в КНЕУ21 Квітня 2015р.

З 23 березня по 20 квітня 2015 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» тривав інтенсивний курс з вивчення китайської мови, який організований спільно Інститутом вищої освіти та Інститутом сходознавства ім. А. Ю. Кримського. Даний курс дозволив слухачам опанувати основи китайської мови для повсякденного спілкування.

В програмі курсу увага акцентувалася на вивченні усного мовлення, навчанні тонам та вимови, та особливо активні слухачі виявили бажання в опануванні ієрогліфікою. Учасники курсу отримали практичні навички та знання, а заняття з носієм китайської мови Каном Яном дозволили сформувати правильну вимову. На останньому занятті слухачі курсу успішно склали фінальний тест та отримали сертифікати.

Китайська мова – найбільш розповсюджена за кількістю носіїв, офіційна мова ООН та державна мова країни з найбільшим ВВП у світі. Це найдавніша мова та найперспективніша з нині існуючих. Знання китайської мови є додатковою конкурентною перевагою у роботі в міжнародних компаніях.

На думку одного із слухачів курсу, Матвійчука А.В., д.е.н., професора кафедри економіко-математичного моделювання КНЕУ та генерального директора Наукового парку КНЕУ: «Вивчення китайської мови сприяє розвиненню логічного мислення та поліпшує пам'ять».

Незабаром розпочнеться черговий набір на курси китайської мови базовий рівень А1 та А2, слідкуйте за новинами на сайтах Інституту вищої освіти та КНЕУ. За додатковою інформацією звертайтеся за номером +380443716208, або khomenko@kneu.edu.ua.

Більше фото можна переглянути за посиланням.