Команда Першої студентської маркетингової агенції Emargency посіла 2 місце на хакатоні SocialBoost IDCEE 2014!13 Жовтня 2014р.

Вітаємо Аліну, Андрія, Артема, Василя, Максима, Марину! Всього за 2 доби вони розробили та частково втілили проект “VSN” (Volunteer Social Network). Фактично, вони побудували прототип стартапа та змогли його представити перед високо титулованим журі. Найбільше проект сподобався віцепризеденту Майкрософт Україна, тому відтепер вони підтримуватимуть команду своєю акселераційною програмою “BIzSpark”.

Коментарі фіналістів:

«Перший хакатон у моєму житті. Аж не віриться, що він став таким успішним. І це все стало можливим тільки завдяки командному духу, злагодженій роботі, та хорошому настрою!»

«Саме те відчуття, коли за 48 годин безперервної роботи твоя ідея, яка існувала лише у вигляді чернетки на папірці перетворюється у проект, що здобув визнання #Microsoft та організаторів #Socialboosthackathon. Це - фантастика!»