Вітаємо переможців Національних змагань студентських проектів міжнародної організації Enactus!10 Липня 2015р.

Щиро вітаємо Національного переможця Enactus Ukraine 2015 - команду Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у складі Скнара Іллі, Школьного Ігоря, Марини Демиденко, Дарини Пасічної, Анни Лінчак та наставника д.е.н., проф. Антонюк Ларису Леонтіївну.

На Національних змаганнях команда КНЕУ представила результати успішної реалізації трьох проектів:

• Трипілля: зв'язок поколінь – проект, який створений для допомоги літнім людям подолати проблеми соціального та економічного характеру в контексті популяризації Трипільської культури та розвитку нових навичок і вмінь у майстерності ліплення з глин та проведення майстер-класів у формату арт-терапії у компаніях;
  • Forsocial – онлайн-платформа, яка складається з веб-сайту та мобільного додатку, де розміщено інформацію про актуальні проекти, профілі волонтерів та організацій, а також інтерактивну мапу івентів;
  • Palmer – електронний помічник та комп’ютерна система для керування роботизованими протезами руки, яка дозволяє зробити користування протезом значно комфортнішим.

Головною подією року в житті організації Enactus є міжнародні змагання – Всесвітній кубок. Найкращі команди зі всіх країн представляють результати реалізації проектів та міжнародні судді визначають чемпіона світу. В цьому році Всесвітній кубок відбудеться в Йоганнесбурзі, ПАР, та збере понад 4000 учасників.

Команда КНЕУ отримала право представляти Україну на Всесвітньому кубку Enactus в жовтні 2015 року. Бажаємо перемоги в Йоганнесбурзі!