До четвертої річниці Революції Гідності: іти шляхом гідного буття23 Листопада 2017р.

У бібліотеці ДВНЗ «Київський національний економічний університет  імені Вадима Гетьмана» 21 листопада відбувся науково-просвітницький захід,  присвячений четвертій річниці Революції Гідності.

Організували захід співробітники Музею історії КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Історико-патріотичного клубу «Мужність», Юридичного інституту, колегикафедри політичної історії та Інституту історії українського суспільства, а також представникиВГО «Чесне слово». Участь у заході взяли студенти нашого університету. Гостями й головними спікерами дискусії були народний депутат України Юрій Левченко, депутат Ходорівської міської ради й учасник бойових дій на Сході України Олег Бончинський та доцент КНЕУ Сергій Присухін.

У ході виступів та обговорень учасники заходу порушили доволі складні й важливі на сьогодні питання, зокрема, чи відбулась Революція Гідності. Депутат Юрій Левченко наголосив, що ця революція на сьогодні ще не завершена. Було зазначено також, що дуже важливо, щоб молодь була політично активною, брала участь у виборах, свідомо робила свій вибір і цікавилася діяльністю обраних нею  депутатів, міських голів, Президента, оскільки це єдиний можливий шлях до зміни  ситуації в країні на краще. Сергій Присухін розказав про власне бачення ключових  подій Майдану, зокрема, про те, як революція вплинула на почуття і свідомість людей та продемонструвала активний порив українського суспільства до змін. Олег Бончинський розповів про свій бойовий шлях, яким він ішов, захищаючи трьох  матерів кожного громадянина – Божу Матір, рідну Матір і Матір-Батьківщину.

Студенти активно спілкувались з учасникам заходу, брали участь в  обговоренні важливих питань. Студентство виявило бажання частіше проводити такі заходи, адже у вільному спілкуванні разом легше знаходити відповіді на непрості запитання.