Представники КНЕУ – кращі у сфері корпоративних фінансів16 Квітня 2013р.

Протягом березня-квітня 2013 року на базі Московського державного університету ім. Ломоносова проводився міжнародний чемпіонат (олімпіада) з корпоративних фінансів «Growth Driver 2013», у якому брали участь представники 90 провідних університетів з Росії, України, Білорусії, Казахстану, Німеччини та Франції. Після проходження попереднього заочного етапу чемпіонату, команда КНЕУ була запрошена у фінальну частину, яка відбулася 13-14 квітня 2013р. в МГУ (м. Москва). За результатами підведення підсумків чемпіонату команда «Unique» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана у складі студентів магістерської програми «Фінансовий контролінг» (ФЕФ) Станіслава Буйденка, Сидорової Анастасії, Панченко Ганни та Пономаренка Олексія зайняла перше місце, що стало вагомим внеском у ствердження міжнародного авторитету КНЕУ.

Про рівень здобутку нашої команди свідчить вже те, що команда КНЕУ випередила представників таких відомих Університетів як МГУ імені Ломоносова, МГІМО, РЕШ, Санкт-Петербурзького Університету, Білоруського державного Університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та ін.

Вітаємо з перемогою!