Про зміни до графіку навчального процесу26 Листопада 2014р.

У зв’язку з рекомендаціями МОН України у вересні було видано розпорядження ректора університету про зміни до графіку навчального процесу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, згідно якого у січні і лютому мали бути канікули. Але враховуючи пропозиції, що надходили, керівництво КНЕУ вирішило за доцільне повернутися до звичного графіку навчального процесу. Сесія проходитиме в грудні, канікули починаються з 1 січня. Навчання в ІІ семестрі розпочнеться з 2 лютого 2015 року.

18 листопада 2014 р на «Годині з ректором» А. Ф. Павленко дану ситуацію окреслив наступним чином: «Будуть передбачені різні можливості. Але якщо заплановане вами можна відкласти – то відкладіть, якщо ні, то ми створимо таку систему, щоб лютий ви закінчили дистанційно, можливо в очно-заочному режимі.  Всім хотілося б, щоб другий семестр не був так само викривлений, як і перший.  Ми будемо робити все можливе, аби задовольнити і ваші потреби і не втратити семестр».

27 листопада 2014 року буде прийняте остаточне рішення по графіку навчального процесу 2014-2015 н. р.