На турнірі «без страху і докору»08 Грудня 2014р.

Студенти 1 курсу КНЕУ імені Вадима Гетьмана Дросов Андрій, Кінєва Юлія (Юридичний факультет) і Герасимова Марія (Факультет управління персоналом та маркетингу) під керівництвом завідувача кафедри політісторії, професора І. Д. Дудко взяли участь у Міжнародному студентському турнірі істориків, який 18-20 листопада цього року відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка. У турнірі брали участь 34 команди, які представляли, здебільшого, історичні факультети вищих навчальних закладів з усієї України. За допомогою телекомунікаційних технологій до участі в турнірі долучилися студенти із Німеччини та Білорусі. Учасники турніру виявили глибокі й ґрунтовні знання з історії. Студенти нашого університету відчули справжню атмосферу наукової дискусії та інтелектуального суперництва. Не зважаючи на те, що вони на першому курсі роблять в університеті лише перші кроки на шляху до вершин наукової майстерності, наші студенти виявили вміння підтримувати наукову дискусію, аналітичні здібності, здатність вчитися у сильних і досвідчених в історичній науці опонентів. Отже, молоді економісти показали, що вони можуть вносити свіжий погляд також і в історичній науці.