Вітаємо студентів КНЕУ з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт28 Березня 2012р.

27 березня 2012 року на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що проходив у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка студенти Факультету інформаційних систем і технологій були визнані переможцями у галузі науки "Кількісні методи в економіці (економіко-математичне моделювання)".

Зокрема, студентка 6-го курсу Гусар Ірина з роботою "Прогнозування продаж на виробничому підприємстві на засадах теорії нечіткої логіки" зайняла перше місце на конкурсі, а студент 5-го курсу Харламов Артемій з роботою "Моделювання нелінійної динаміки функціонування комерційного банку" зайняв третє місце.