Кафедра менеджменту банківської діяльності та УТФА провели круглий стіл на тему: «Фінансова система України: чи є життя після траншу МВФ»26 Березня 2015р.

24 березня 2015 р. кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ та Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА) провели дискусію у форматі круглого стіл на тему: «Фінансова система України: чи є життя після траншу МВФ».

Спікер заходу, Галасюк Віктор, народний депутат України, голова комітету з промислової політики Верховної Ради України, член Виконкому УТФА, зробив доповідь на тему: «Промислова політика як фундамент економічного зростання».

Співдоповіді відповідно до тематики дискусії здійснили:

• Вальчишен Олександр, керівник аналітичного підрозділу ICU, член Виконкому УТФА;
  • Корнєєв Володимир, завідувач відділу фінансово-бюджетної політики Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  • Червяченко Євген, експерт з корпоративних фінансів, член УТФА.

В процесі обговорення відбулась дискусія, в якій здійснили виступи та активну участь прийняли члени УТФА та запрошені експерти, зокрема:

• Волошин Ігор, член Робочої групи Експертної Ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України, член УТФА;
  • Дробязко Анатолій, банківський експерт, член УТФА;
  • Котович Тарас, аналітик ринку облігацій групи «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU), член УТФА;
  • Москвін Сергій, народний депутат України 3-го скликання, екс-президент УТФА;
  • Прозоров Юрій, президент УТФА;
  • Черняховський В’ячеслав  страховий експерт, голова комісії УТФА зі страхування;
  • Шапран Віталій, головний аналітик РА «Експерт-Рейтинг», член Громадської ради НКЦПФР, голова комісії УТФА з банківського аналізу;
  • Шумило Ігор, радник президента Kyiv School of Economics, почесний член УТФА.

Також серед присутніх були викладачі кафедри менеджменту банківської діяльності. Учасники заходу подякували організаторам та доповідачу за його високий рівень доповіді, а також домовились передати пропозиції та рекомендації, що сформовані за результатами дискусії, народному депутатові Віктору Галасюку і до виконкому УТФА з метою їх врахування органами державної влади.