Кафедра менеджменту банківської діяльності та УТФА провели круглий стіл «Тенденції і перспективи економіки та фінансової системи України»28 Лютого 2015р.

27 лютого 2015 р. о 18:00 кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ та Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА) провели круглий стіл на тему: «Тенденції і перспективи економіки та фінансової системи України».

Було заслухано доповідь президента УТФА Юрія Прозорова.

В процесі обговорення відбулась дискусія, в якій здійснили співдоповіді та активну участь прийняли члени УТФА та запрошені експерти, зокрема:

·        Вальчишен Олександр, керівник аналітичного підрозділу ICU, член Виконкому УТФА;

·        Дробязко Анатолій,  банківський  експерт, член УТФА;

·        Волошин Ігор, член Робочої групи Експертної Ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України;

·        Мертенс Олександр, професор кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія", член УТФА;

·        Унковська Тетяна, головний консультант експертно-аналітичного центру з питань грошово-кредитної політики Ради Національного банку України, член УТФА;

·        Івасів Ігор, професор кафедри банківської справи, директор Інституту кредитних відносин КНЕУ;

·        Шапран Віталій, головний аналітик РА «Експерт-Рейтинг», член Громадської ради НКЦПФР, голова комісії УТФА з банківського аналізу;

·        Москвін Сергій,народний депутат України 3-го скликання, екс-президент УТФА;

·        Черняховський В’ячеслав страховий експерт,голова комісії УТФА зі страхування;

·        Нікітін Андрій, доцент, заступник завідувача кафедри менеджменту банківської діяльності КНЕУ, член УТФА.

Також серед присутніх були викладачі кафедри менеджменту банківської діяльності: доценти Ірина Краснова, Валентина Шевалдіна, Тетяна Іванова, асистент Максим Щеглюк, доцент кафедри банківської справи Роман Корнилюк. Обговорювались проблеми девальвації національної валюти, рівня керованості банківської системи, рівня довіри вкладників до фінансових інститутів. Проект пропозицій передано до виконкому УТФА з метою поширення їх серед наукової громадськості та органів державної влади.

Після круглого столу відбулись річні збори УТФА, на яких було переобрано Юрія Прозорова президентом Товариства на наступні два роки та вирішені організаційні питання.