Відкрита лекція-презентація професора IE Business School Фернандо Кортінаса на тему: «Глобальна конкуренція: мультиполярний сценарій розвитку бізнесу»10 Червня 2015р.

29 травня в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулась відкрита лекція-презентація професора IE Business School Фернандо Кортінаса на тему: «Глобальна конкуренція: мультиполярний сценарій розвитку бізнесу».

Лекцію відвідали викладачі та студенти КНЕУ, а також представники компанії КПМГ.

Питання, які висвітлив професор Фернандо Кортінас в рамках своєї лекції стосувались, зокрема,  вимірів глобальної конкурентоспроможності та поляризація економічної політики на прикладах таких країн як США, Канада, Бразилія, Німеччина, Китай тощо.

Дякуємо професору за таку чудову лекцію. Сподіваємося на подальшу співпрацю!