У КНЕУ відбулася лекція почесного президента Microsoft China та СЕО Wicrecend Group Tang Jun!17 Листопада 2017р.

16 листопада 2017 року за підтримки Наукового Студентського Товариства КНЕУ відбулася лекція «Можливості в міжнародному бізнесі» від почесного президента Microsoft China та СЕО Wicrecend Group – Tang Jun!
Tang Jun розповів про те, як важливо цінувати час та інвестувати його в саморозвиток і плідну працю. На власному досвіді він показав, як досягти значних успіхів на міжнародній арені та стати одним із найкращих менеджерів Китаю. Зазначимо, що Tang Jun - єдина людина, яка отримала нагороду Білла Гейтса двічі!
Окрім мотиваційної промови, Tang Jun запропонував усім охочим студентам КНЕУ пройти 2-хмісячне стажування в Wicrecend Group у Мінську з покриттям усіх витрат та отримати роботу в офісах по всьому світу компанії міжнародного рівня.  Спробувати свої сили можуть студенти будь-якого курсу навчання, головною умовою є знання англійської мови та практичні навички.
За детальною інформацією звертайтесь за адресою: nst@kneu.edu.ua