Cтуденти КНЕУ представили Україну на проекті “Musical trip through european cultures“24 Липня 2017р.

Студенти КНЕУ імені Вадима Гетьмана фінансово-економічного факультету, Бернадська Анастасія, Гиренко Христина, Сулима Анастасія, Яковець Олена і студентка факультету міжнародної економіки, Уварова Діана. Також студентка КНУБА Лащук Аніта та Олена Євсєєва студентка НАУ iм. М.Е.Жуковського "Харкiвський авiацiйний iнститут", які є волонтерами ВГО «Поруч», стали учасниками міжнародного молодіжного проекту від Еразмусу «Musical Trip Through European Cultures».
Цей захід проходив у литовському містечку Алседжіай, з 6 по 13  липня 2017 року. Головною ціллю проекту було об’єднання зусиль країн-учасниць (Україна, Литва, Туреччина, Словаччина, Румунія, Італія) для створення театральної вистави на тему актуальних проблем у сучасному світі. Кожна країна мала від п’яти до семи активних представників, котрі втілювали в життя свої ідеї.

Весь фотозвіт

Окрім підготовки до основної вистави, проект був насичений різноманітними цікавими творчими воркшопами та культурними вечорами, за допомогою яких учасники мали змогу поділитися особливостями своєї культури з іншими. Мова, традиції та звичаї шістьох абсолютно різних країн об’єдналися в одне ціле.
Також організатори проекту проводили захоплюючі екскурсії до міст Паланга та Тельшай. У головній виставі брали участь усі представники, які майстерно презентували власні творчі здібності за допомогою танців, акторської майстерності, гри на музичних інструментах тощо.
Цей проект є унікальною можливістю дізнатися щось нове для себе, реалізувати власні здібності, подорожувати, а також знаходити нових друзів.