Лекція від компанії KPMG в Україні06 Квітня 2018р.

«Професія аудитор. Секрети та поради від професіонала»

3 квітня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за сприяння Інституту вищої освіти КНЕУ та кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету МЕіМ відбулась профорієнтаційна інтерактивна лекція Олександра Величка, старшого аудитора відділу аудиту, та Галини Левчук, старшого спеціаліста з підбору персоналу компанії KPMGв Україні. У заході взяли участь викладачі та студенти старших курсів факультету МЕіМ КНЕУ.

У ході жвавого спілкування обговорювались актуальні аспекти цієї професії, зокрема, що таке аудит, для чого він потрібен, чим займаються аудитори на різних рівнях, якими є головні виклики та перспективи. Студенти цікавились питаннями оподаткування, особливостями організації стажування, такими напрямами діяльності, як консалтинг та розслідування фінансових злочинів тощо. Водночас учасники заходу ознайомились з професійною англомовною термінологією, дізнались про те, як розвінчують міфи, та заглибились в історії успіху на цих теренах.

Кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету МЕіМ