Презентаційний захід проекту «Відповідальне лідерство – шлях до успіху02 Червня 2017р.

2 червня 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана» відбувся презентаційний захід проекту «Відповідальне лідерство – шлях до успіху», що був ініційований Миколаївською обласною організацією лідерів учнівського самоврядування «Молодь – майбутнє нації» в особі президента організації Євгенія Нотевського, підтриманий Всеукраїнською лігою старшокласників, і сьогодні розробляється «Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана».
Головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України Бут Світлані Володимирівні, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти виконавчого органу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Сергєєв Олександр Михайлович.
Про актуальність проекту у вступному слові наголосив ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Лук'яненко Дмитро Григорович та закликав лідерів учнівського самоврядування м. Києва вступати до «КНЕУ ім. В. Гетьмана», як до провідного економічного вишу України. Також виступив декан Факультету економіки та управління Востряков Олександр Володимирович.

Проект передбачає проходження 3-х етапів:

•  лідерство в учнівському самоврядуванні;
  •  лідерство в студентському самоврядуванні;
  •  лідерство в професійному середовищі

На сьогоднішньому заході, були презентовані 5 основних компонентів:

• психологічний (експерт Матвієнко Ю.О);
  • курс ораторського мистецтва (експерти Товстенко В. Р. та Павловська Н. С.);
  • соціологічний (експерт Ільченко Б. В.);
  • правознавчий (юриспруденція) (експерт Кожура Л. О.);
  • політологічний (експерт Макаренко Л. П.).

Презентаційний захід в цілому пройшов на високому рівні. Чекаємо нових зустрічей!