КНЕУ отримав звання «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України»22 Жовтня 2013р.

22 жовтня 2013 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана отримав звання «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України»

Перший заступник Міністра освіти та науки України Є. Суліма та Президент Національної академії педагогічних наук України В. Кремень урочисто вручили  нагороду ректору університету А. Ф. Павленку.

Університет займає почесне місце серед вищих навчальних закладів України, надаючи освіту високої якості, яка є  конкурентноздатною в нових економічних та соціокультурних умовах завдяки інноваційній діяльності, розвитку міжнародного співробітництва та  активації наукової діяльності.