Олімпіада-2018 — І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Інформатики серед студентів КНЕУ19 Лютого 2018р.

За результатами І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» І місце посів студент: Іолтуховський Ілля Сергійович (студент 10 гр., 1 к., факультету міжнародної економіки i менеджменту, викладач — к.е.н., доц. Головко Н.Р.); ІІ місце — Афанасьєв Яніслав Олегович, (студент 2 гр., 1 к., факультету фінансів, викладач — к.е.н., доц. Кучерява Т.О.); ІІІ місце — Гайнюк Наталія Миколаївна (студентка 2 гр., 1 к., факультету фінансів, викладач — к.е.н., доц. Кучерява Т.О.); Спіцина Валерія Ігорівна (студентка 2 гр., 1 к., факультету міжнародної економіки i менеджменту, викладач — к.е.н., доц. Сільченко М.В.).

Щиро вітаємо студентів з перемогою!