Вітаємо учасників та переможців всеукраїнської студентської олімпіади з інвестування!16 Квітня 2014р.

24-26 березня 2014 року на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», у якій узяло участь 36 студенти із 22 провідних вищих навчальних закладів України.

На олімпіаді ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» представили студенти IVкурсу кредитно-економічного факультету Дзюба Тетяна Олегівна та Залавін Ян Романович.

За результатами перевірки завдань олімпіади колегією журі Дзюбі Т. О. було присуджене 1-ше місце і її було нагороджено дипломом І ступеня.

Усі учасники отримали подяки та сертифікати участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інвестування. В ході урочистої церемонії нагородження та підбиття підсумків олімпіади члени журі виступили із заключним словом. Було наголошено на високому рівні творчого потенціалу молоді в Україні, висловлено подяку організаторам заходу та побажання подальших успіхів на науковій ниві, натхнення та плідної праці у наступному році.