Наш Університет офіційно приєднався до Глобального Договору ООН - UN Global Compact!13 Березня 2017р.

Шановні колеги!

Раді повідомити, що за ініціативи Наукового товариства КНЕУ та Center for Blended Value Studies наш Університет офіційно приєднався до Глобального Договору ООН - UN Global Compact!
Дана подія має на меті закріпити прагнення на покращення соціальної, управлінської та екологічної складових розвитку Університету, зробити його більш стійким до відповідних ризиків, ініціювати разом із представниками бізнесу проекти, які дозволять покращити corporate sustainability усіх суб'єктів економічних відносин.
Важливим перспективним напрямком роботи Університету повинна стати допомога представникам бізнесу у підготовці нефінансової звітності (sustainability reports), залучення кліматичного фінансування (climate finance) та розвиток фінансів сталого розвитку (sustainable development finance)!