Зустріч з кінорежисером Олесем Саніним06 Березня 2015р.

4 березня у ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана, студентською командою ENACTUS КНЕУ, була організована зустріч з режисером фільму «Поводир» Олесем Саніним. Фільму, який відкрито можна назвати одним із кращих в історії сучасного українського кінематографу.

Яка доля спіткає левову частку вітчизняних кінопроектів?  Чи потрібно зараз знімати про нинішню ситуацію в Україні? Як відбувається відбір акторів? Наскільки сильно кіно та телебачення може впливати на суспільство та особистість?

Виявляється, що в економічному вищому навчальному закладі знайдеться місце і для творчої, неформальної дискусії.

Такий «діалог»  з автором картини надав можливість студентам та викладачам університету більше дізнатися про ідею створення фільму, поставити запитання, а також отримати заряд натхнення від неординарної та цілеспрямованої людини.

Будемо сподіватися, що кіновиробництво у нас в країні починає відроджуватися і такі зустрічі в конференц-залі стануть доброю традицією.