Підписано Угоду про співробітництво між Рахунковою палатою України та КНЕУ імені Вадима Гетьмана03 Серпня 2018р.

2 серпня в конференц-залі університету відбулася зустріч ректора КНЕУ Дмитра Григоровича Лук’яненка з головою  Рахункової палати Валерієм Васильовичем Пацканом. Під час урочистого зібрання було підписано Угоду про співробітництво та презентовано магістерську програму «Державний фінансовий контроль і аудит».

Даний документ підписано з ініціативи Рахункової палати України. «У нас працює 101 випускник КНЕУ – це кожен шостий співробітник, - зазначив В.В.Пацкан. – Важливо вливання молоді, яка володіє новітніми технологіями. З вересня ми готові взяти на стажування трьох студентів-магістрів вишу».

У ході зустрічі було встановлено ділові зв’язки щодо надання послуг із підвищення кваліфікації працівників Рахункової палати на базі університету, заплановано використання науково-практичного досвіду фахівців викладацького складу, проходження виробничої і переддипломної практики студентів, стажування викладачів КНЕУ в Рахунковій палаті.

Програму «Державний фінансовий контроль і аудит» представив професор кафедри фінансів фінансового факультету Віктор Миколайович Мельник. Програма базується на новітніх навчальних технологіях у тісному зв’язку з роботодавцями. Так, у циклі практичної підготовки є тренінг «Управлінські комунікації і результативність». З-поміж вибіркових дисциплін «Протидія шахрайству в публічному управлінні», «Цифрові фінансові інновації і кібербезпека», «Бюджетний менеджмент» та інші. Деякі дисциплін викладатимуться англійською мовою.

Ректор університету Д.Г Лук’яненко ознайомив гостя з інфраструктурою університету, наголосивши, що у виші створено всі умови для підготовки креативних кадрів.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова