КНЕУ очолює рейтинг вищих навчальних закладів 201229 Березня 2012р.

Диплом престижного навчального закладу — хороший трамплін для старту кар'єри. Вища освіта — це одна з найважливіших інвестицій у житті людини. Журнал «Деньги» підготував рейтинг українських ВНЗ за п'ятьма категоріями випускників: економістів, юристів, гуманітаріїв, «технарів» і будівельників. Усього було складено п'ять списків ВНЗ, які готують таких фахівців. Ці списки журнал «Деньги» розіслав провідним роботодавцям, які наймають випускників за вищеназваними категоріями, і попросив їх розставити оцінки від "0" до "10". При цьому «0» означав: «Випускника цього ВНЗ я б не взяв на роботу», а «10» — «Взяв би і, можливо, на більш високу зарплату, ніж середня на ринку для молодого фахівця».

У рейтингу з економічних спеціальностей наш університет посів почесне перше місце, розділивши його з Києво-Могилянською академією за кількістю балів — 8,8. У рейтингу з юридичних спеціальностей КНЕУ зайняв 6 місце.

Автор: сектор управління web-сайтом