Наш університет є одним з найкращих ВНЗ України протягом п’яти років за версією «Компас»16 Травня 2012р.

15 травня 2012 р. о 15.00 відбулася презентація результатів рейтингу українських ВНЗ «Компас - 2012» та церемонія нагородження переможців.
У рамках проекту було підготовлено рейтинг ВНЗ, що відображає уподобання й задоволеність освітою з боку випускників і роботодавців. Його учасниками стали вищі навчальні заклади III–IV рівня акредитації незалежно від своєї організаційно-правової форми, що здійснюють підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів із п’яти напрямків спеціалізації: бізнес-економічні спеціальності, правознавство, інженерно-технічні спеціальності, інформаційні технології (IT) та архітектурно-будівельні спеціальності.
При розрахунку рейтингу враховувалися такі критерії:
— задоволеність випускників ВНЗ отриманою ними освітою і можливістю застосувати її в трудовій діяльності;
— визначення роботодавцями українських ВНЗ, які дають випускникам найкращу підготовку для роботи в їхній компанії;
— сприйняття експертами якості освіти в українських ВНЗ;
— співпраця між ВНЗ і компаніями-роботодавцями, кількість компаній-роботодавців і експертів, які співпрацюють з ВНЗ.
У загальному рейтингу було оцінено 232 вищих навчальних заклади України.
Перше місце в рейтингу посідає Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (90 балів). На другому місці з незначним відривом — Київський національний університет імені Тараса Шевченка (83 бали). Третю сходинку рейтингу розділили Національний університет «Києво-Могилянська академія» (43 бали) і Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (42 бали). На четвертому місці — Національний університет «Львівська політехніка» (36 балів), останнім в п’ятірці кращих є Київський національний університет будівництва і архітектури (30 балів).
Наш університет цінується насамперед за якість підготовки фахівців бізнес-економічного напрямку. За цим напрямком підготовки ми посіли друге місце, лише незначною мірою (на 6 балів) поступившись Київ¬ському національному університету імені Тараса Шевченка, хоча роботодавці більш схильні надавати перевагу КНЕУ.
Отже, нам є чим пишатися, оскільки КНЕУ — серед найкращих ВНЗ України п’ятиріччя. Нагорода від рейтингу «Компас» свідчить про високі досягнення нашого рідного університету.
На сторінці www.yourcompass.org відбулася онлайн-трансляція презентації результатів рейтингу українських вищих навчальних закладів «Компас-2012», який було ініційовано і профінансовано компанією «Систем Кепітал Менеджмент» за сприяння Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Проект спрямований на вирішення такої актуальної проблеми для української системи вищої освіти, як брак інформації щодо об’єктивної оцінки її ефективності з позиції безпосередніх споживачів (абітурієнтів, батьків, студентів і випускників), громадськості і потенційних інвесторів-роботодавців. Крім цього, у програмі онлайн-трансляції була представлена презентація результатів спеціального дослідження «Випускники українських вишів очима роботодавців», презентація порталу Best Universities та нового порталу про вищу освіту в Україні.