Вітаємо команду з КНЕУ з найкращою презентацією на щорічному конкурсі «CFA Institute Research Challenge in Ukraine»26 Січня 2012р.

24 січня 2012 року відбулась знакова подія в науковому житті КНЕУ. Як і завжди, наші студенти гідно представили свій університет на другому щорічному «CFA Institute Research Challenge in Ukraine». У цьому конкурсі представники різних вищих навчальних закладів з усієї України робили презентацію всебічного аналізу компанії «Milkiland», даючи інвестиційну оцінку результатів її діяльності.

Із 27 команд, що подали заявку на участь у цьому проекті, було обрано сім найкращих на підставі оцінки їх письмових звітів, що перевірялися фахівцями з провідних міжнародних консалтингових і інвестиційних компаній, таких як:  Ernst &Young, Baker Tilly, KPMG, Dragon Capital та інших. Чотири місяці учасники наполегливо працювали, збираючи і аналізуючи фінансовий стан компанії і галузі в цілому, роблячи складні підрахунки і навчаючись у досвідчених менторів. П’ятеро наших найкращих студентів, а саме: Макар Андрій, Лапшин Костянтин, Борсуков Антон, Кислицина Тетяна та Борщевська Юлія – пройшли цей жорсткий відбір і презентували своє дослідження компанії у фіналі конкурсу.
На сцені не було рівних нашій команді – у номінації «Найкраща презентація» саме студенти КНЕУ завоювали першість завдяки своєму прекрасному виступу. Професіоналізм, обізнаність, впевненість, енергійність та ентузіазм, а найперше – гарна підготовка конкурсантів були достойно оцінені  досвідченими спеціалістами.
Ще одна перемога – в номінації «Командна робота». Декілька місяців наполегливої праці зробили цих студентів справжньою командою, котра працювала як одне ціле, і в якій, разом з тим, кожен залишався собою і мав змогу проявити свої найкращі якості і таланти.
Щиро вітаємо з перемогою! Без сумніву, попереду на вас чекає ще багато цікавих викликів, тож бажаємо натхнення, наполегливості і майбутніх досягнень!!!