Рейтинг університетів від роботодавців: Київський національний економічний університет НАЙКРАЩИЙ!01 Квітня 2014р.

Експерти журналу «Деньги» в сьомий раз склали рейтинг університетів України. Як і в попередні роки рейтинг спирається виключно на думку роботодавців. Рейтинг складається з рейтингів з основними спеціальностями – економісти, юристи, гуманітарії, будівельники та технічні спеціальності.

Перше місце серед університетів, що готують фахівців економічних спеціальностей, посів Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана значно випередивши своїх конкурентів. Роботодавці найбільше цінують не лише сам бренд університету, але й високий рівень підготовки випускників, наявність практичного досвіду, широкий спектр готовності працювати в межах спеціальності.

Підготовка юристів в Київському національному економічному університет імені Вадима Гетьмана також цінується роботодавцями. Саме тому КНЕУ у когорті найкращих посів четверте місце в рейтингу ВНЗ за юридичними спеціальностями.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана потрапив і до рейтингу ВНЗ за аграрними спеціальностями. Тут першість тримають провідні аграрні університети України.

Методика рейтингу залишається незмінною – роботодавці оцінюють університети за шкалою від 0 до 10. Єдиною зміною стало розширення опису оцінок: «0» - випускника цього ВНЗ на роботу роботодавець не візьме; «2» - роботодавець візьме випускника цього ВНЗ лише в разі відсутності альтернатив, але з зарплатою нижче середньоринкової; «5» - роботодавець візьме випускника цього ВНЗ з середньоринковою зарплатою; «10» - роботодавець хоче найняти випускника цього ВНЗ та готовий платити зарплату, що є вище середньоринкової. Хоча «10» отримували небагато університетів, КНЕУ присутній серед них.

Підготував Ільницький Д.О.