КНЕУ - перший в Україні афілійований член СFA інституту04 Липня 2017р.

4 липня 2017року ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» став першим університетом в Україні – Афілійованим членом CFA Інституту за Програмою приєднання університету (СFAUniversity Affiliation Program). Додатково до попередніх умов CFA Інститут надає доступ до:

— свого журналу «Фінансовий аналітик» (Financial Analysts Journal®);

— Журналу CFA (CFA Magazine);

— безкоштовні пробні іспити;

— електронну версію своєї програми по всім трьом рівням іспитів.

Афілійований університет сигналізує студентам та роботодавцям про те, що його освітня програма тісно пов'язана з практикою управління інвестиціями та допомагає студентам у підготовці до здачі іспитів CFA. Завдяки сертифікації CFA і практичним навичкам, студенти стають значно більш затребуваними на ринку праці, а також отримують додаткові можливості для успішного професійного зростання в найбільших компаніях світу.

На даний момент в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» діє одна, офіційно визнана CFA Інститутом, магістерська програма «Міжнародні фінанси», що закріплена за кафедрою Міжнародних фінансів факультету Міжнародної економіки і менеджменту. Керівником даної магістерської програми є д.е.н., проф. Фролова Тетяна Олександрівна.

Інститут CFA – це глобальна асоціація інвестиційних професіоналів, яка встановлює стандарти професійної інвестиційної діяльності та видає сертифікати якості особам, які пройшли відповідний рівень підготовки. Дана організація зосереджую велику увагу на етичних питаннях ведення інвестиційного бізнесу та є визнаним джерелом знань у світовому фінансовому співтоваристві.

Інститут CFA налічує понад 148 000 членів у 163 країнах та регіонах, включаючи 142 000 сертифікованих осіб.