Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана у глобальному рейтингу аналітичних центрів27 Січня 2015р.

За даними щорічного дослідження «Всесвітній індекс-рейтинг аналітичних центрів» за 2014 рік Київський національний економічний університет посів друге місце серед аналітичних центрів України. При цьому КНЕУ посідає 32 місце серед найкращих аналітичних центрів Центральної та Східної Європи покращивши свої позиції у порівнянні з минулими роками. Україна за кількістю аналітичних центрів посідає 23 місце у світі (47 з 6681 аналітичних центрів світу). Вперше КНЕУ потрапив до цього звіту у 2012 році на 35 позицію та перебував на ній у 2013 році.

Всесвітній індекс-рейтинг аналітичних центрів щороку готується та оприлюднюється аналітичним центром університету Пенсильванії, а саме Програмою аналітичні центри та громадянське суспільство. Програма аналітичні центри та громадянське суспільство, що реалізується Інститутом Лаудера при Університеті Пенсильванії (США) з 2006 року, у міжнародних колах отримала неофіційну назву «аналітичного центру аналітичних центрів».

Методологія складання цього індексу спирається на метод експертних оцінок, за яким при складанні звіту в цьому році врахована думка 6500 аналітичних центрів та 7500 експертів, політиків, журналістів, громадських та приватних спонсорських організацій зі всього світу. При цьому оцінка впливу аналітичних центрів відбувалася за такими групами показників як індикатори ресурсів, корисності, обсягу наукової продукції та впливу. Таке визнання стало результатом плідної аналітичної діяльності професорсько-викладацького корпусу, аспірантів та докторантів КНЕУ щодо можливостей покращення економічних аспектів політик, адже девізом організаторів цього звіту є «допомога у подоланні розриву між наукою та політикою».

Підготував Денис Ільницький
за матеріалами «2014 Global Go To Think Tank Index Report»