Час бути сильними. Час бути разом!09 Вересня 2014р.

Сьогодні соціально-політична ситуація в Україні вимагає участі кожного у її вирішенні. Сім’я студентів КНЕУ запрошує долучитися і допомогти нашим побратимам зібрати необхідне спорядження. Ви можете допомогти речами: військове та туристичне спорядження (бронежилет-шолом, аптечки, предмети особистої гігієни, камуфляж, ін.) або взяти участь у благодійній акції, яка проходитиме 11 вересня з 09.00 до 17.00 у холі головного корпусу КНЕУ, під час цієї акції буде запропоноване смачне частування.

Мілевський Андрій – III курс, ОЕФ

Бешуля Олексій  –  V курс, ЮФ

Козинець Олексій – I курс, МЕіМ

Допомога речами: військове та туристичне спорядження (бронежилет-шолом, аптечки предмети особистої гігієни, камуфляж, інше).

За детальнішою інформацією Ви можете звертатись до представника Студентської академічної ради Костянтина Федотова (063 64 35 724)