Рейтинг університетів «Топ 200 Україна» за 2012 рік: КНЕУ – найкращий економічний університет України07 Червня 2012р.

За результатами рейтингу університетів України «Топ 200 Україна» за 2012 рік Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана підтвердив позицію лідера серед університетів економічного спрямування.

Експерти Центру міжнародних проектів «Євроосвіта» за проектом ЮНЕСКО «Топ 200 Україна» визначили рейтинги провідних університетів України, серед яких КНЕУ закріпив свої позиції в першій десятці. При цьому КНЕУ зберіг 10 місце серед 200 університетів України, та, що важливо зазначити, за всіма показниками покращив свої оцінки. Найближчі наші конкуренти з університетів економічного спрямування посіли 22 та 34 місця у рейтингу.

Методика рейтингу «Топ 200 Україна» базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. При цьому незмінним базисом методики залишається загальний набір індикаторів для університетів різних типів, що дозволяє порівнювати результати їхньої діяльності. У 2012 році оцінки якості науково-педагогічного потенціалу, якості навчання, оцінка міжнародного визнання та інтегральний показник КНЕУ є найвищим за всю історію виходу цього відомого рейтингу.

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» функціонує за ініціативою та підтримкою Науково дослідного інституту прикладних інформаційних технологій Кібернетичного центра НАН України та реалізує проект «Топ 200 Україна» за підтримки ЮНЕСКО. За час реалізації цього проекту можна бачити, що, незважаючи на ротацію, зумовлену загостренням конкуренції у сфері надання освітніх послуг, університети, які входять до першої десятки і першої двадцятки, не залишали меж своїх груп. Їх характеризують активна позиція в системі вищої освіта, постійне прагнення до розвитку і до опанування нових форм роботи, що чітко простежується за динамікою зміни індикаторів та оцінок експертів.

Складено за матеріалами: «Дзеркало тижня» №20 за 1 червня 2012 року
та сайту Центру міжнародних проектів "Євроосвіта" «Топ 200 Україна»

Підготував доцент Ільницький Д.О.