Конкурс на заміщення вакантних посад03 Липня 2014р.

Державний вищий навчальний заклад
«Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана»

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад по таких кафедрах:
макроекономіки та державного управління – професор (3 од.), доцент (2 од.); менеджменту – професор (1 од.), доцент (1 од.), ст. викладач (1 од.); економіки підприємств – професор (1 од.), доцент (1 од.); стратегії підприємств – доцент (3 од.); історії та теорії господарства – професор (1 од.); політичної економії факультетів управління і управління персоналом та маркетингу – ст. викладач (1 од.); міжнародного менеджменту – доцент (1 од.), ст. викладач (1 од.); міжнародної економіки – ст. викладач (1 од.); міжнародних фінансів     – професор (1 од.); європейської інтеграції – ст. викладач (1 од.); міжнародної торгівлі – доцент (2 од.); іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджменту – доцент (1 од., англ. мова), ст. викладач (2 од., англ. мова), викладач (1 од., англ. мова); німецької мови – ст. викладач (1 од.); фінансів – доцент (1 од.), ст. викладач (1 од.); корпоративних фінансів і контролінгу – ст. викладач (2 од.); іноземних мов фінансово-економічного факультету – завідувач кафедри (1 од.), доцент (1 од., англ. мова), ст. викладач (1 од., англ. мова); банківської справи – доцент (1 од.); банківських інвестицій – доцент (1 од.); менеджменту банківської діяльності – асистент (1 од.); філософії – доцент (2 од.); аудиту – доцент (2 од.); управління персоналом та економіки праці – професор (1 од.), доцент (1 од.); маркетингу – доцент (3 од.), ст. викладач (1 од.); регіональної економіки – ст. викладач (1 од.); іноземних мов факультету управління персоналом та маркетингу – ст. викладач (1 од., англ. мова); вищої математики факультету управління персоналом та маркетингу – доцент (2 од.); політології і соціології – доцент (1 од.); педагогіки та психології – доцент (6 од.); теорії та історії держави і права – доцент (3 од.), ст. викладач (1 од.); правового регулювання економіки – доцент (1 од.); конституційного та адміністративного права – завідувач кафедри (1 од., д.ю.н.); інформатики – ст. викладач (1 од.); статистики – доцент (1 од.); обліку, аналізу та аудиту в агропромисловому комплексі – ст. викладач (1 од.); фізичного виховання – ст. викладач (1 од.). Термін подання документів – 30 днів від дня опублікування оголошення. До заяви на ім’я ректора університету додаються: особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, копії дипломів про освіту, наукові ступені та вчені звання, завірені у встановленому порядку, список наукових та навчально-методичних праць і винаходів.

Адреса університету: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Контактні телефони: 371-61-73, 456-25-82

«ГОЛОС УКРАЇНИ» № 124 (5874)
ЧЕТВЕР, 3 ЛИПНЯ 2014 РОКУ

ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ: 04.07.2014 р.
ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ: 03.08.2014 р.

Шановні колеги!

Наголошуємо на тому, що протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу необхідно особисто подати вказані у об’яві про конкурс документи, включаючи зареєстровану у канцелярії власноруч написану заяву, до кімн. 206 (учений секретар) або 434 (секретаріат Вченої ради), з 10.00 до 17.00 (обідня перерва – з 13.00 до 14.00). Зразки документів можна знайти на на сайті КНЕУ в розділі "Вчена Рада"  за адресою http://kneu.edu.ua/ua/University_en/vr/