Вітаємо Віталія Савочку!08 Квітня 2014р.

ВІТАЄМО ВІТАЛІЯ САВОЧКУ з ПЕРЕМОГОЮ у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»!

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів КНЕУ вітає студента 2 групи ІV курсу фінансово-економічного факультету Савочку Віталія Вікторовича, із здобуттям диплома ІІІ ступеня у IІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».

В IІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», який відбувся 2-4 квітня 2014 року на базі Тернопільського національного економічного університету, взяли участь 73 студенти з 43 вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана представляли студенти ІV курсу фінансово-економічного факультету Божко Євгенія Олександрівна та Савочка Віталій Вікторович, які продемонстрували високий рівень фахової підготовки.

Завдання ІІ етапу були сформовані відповідно до програм нормативних навчальних дисциплін «Фінанси», «Бюджетна система», «Податкова система», «Фінанси підприємств», «Фінансовий ринок», «Страхування», «Гроші та кредит» та «Банківська система» та складалися з 3 теоретичних завдань, 2 задач,  ситуаційного завдання,  кросворду і тестів. В загальному підсумку конкурсна робота оцінювалася у 210 балів. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади визначилися за сумарною кількістю набраних балів за усіма видами завдань.

Під час урочистого закриття переможців привітали голова журі та його заступники.

Дякуємо студентам, які представляли наш університет, за високий рівень продемонстрованих знань і фахової підготовки. Бажаємо подальших творчих здобутків й високих досягнень у професійній сфері!

Автор – кафедра фінансів