Вступна кампанія 2015-2016 р. та зміни до правил прийому у КНЕУ25 Листопада 2014р.

Вже восени починає набирати обертів вступна кампанія 2015-2016 р., адже майбутнім абітурієнтам необхідно в найближчі місяці обрати свій життєвий шлях. Компанією «ZNOUA» 23 листопада 2014 року був проведений освітній форум «Успішний 11-класник», учасниками якого стали школярі та 10 найкращих ВНЗ Києва, у тому числі КНЕУ. В результаті зустрічі учні 11 класів дізналися про існуючі ВНЗ, спеціальності та нововведення до правил прийому.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» суттєво змінює правила прийому на 2015-2016 н. р., відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2015 році. Добавляються нові спеціальності, змінюється перелік конкурсних предметів по більшості напрямів підготовки, по-іншому буде здійснюватись розрахунок конкурсних балів, який передбачає використання різних вагових коефіцієнтів. Ці та інші зміни будуть остаточно затверджені університетом та  розміщені на офіційному сайті до 15 грудня 2014 року.

За матеріалами Центру суспільних зв’язків