"Практикум від професіоналів" представляє: лекція Ірини Федорцової ("Телекомпанія ТЕТ")29 Жовтня 2014р.

28 жовтня в КНЕУ відбулася чергова зустріч в рамках освітнього проекту «Практикум від професіоналів», ініційованого Інститутом управлінського консультування та кафедрою стратегії підприємств КНЕУ. Цього разу гест-спікером виступила Ірина Федорцова, генеральний директор "Телекомпанії ТЕТ" (група «1plus1 Медіа»), випускниця магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг» (2007 рік).

В ході зустрічі Ірина розповіла про особливості медіа-бізнесу в Україні, зокрема, пов’язаних із зміною ситуації в країні, специфіку виробництва телевізійних продуктів, організацію роботи медіа-групи тощо.

Основна увага була присвячена обговоренню функцій та завдань фінансової служби в компанії. Зокрема Ірина підкреслила важливість взаємодії фінансового департаменту з іншими підрозділами компанії, розповіла про особливості роботи фінансової служби та практику впровадження змін в організацію, що були зумовлені переглядом функцій фінансового департаменту. Запорукою ефективної роботи фінансової служби була названа необхідність орієнтації на внутрішнього клієнта та максимально повне забезпечення його потреб.

Надзвичайно приємно було почути думку Ірини щодо високого рівня підготовки випускників спеціальності «Економіка підприємства» та їх здатності виконувати професійні завдання в фінансово-економічних службах підприємств різних бізнес-профілів.

Дякуємо Ірині Федорцовій за щирість, цікаве спілкування та цінний практичний досвід, яким вона поділилася! Сподіваємося на наступні зустрічі!