“Практикум від професіоналів” представляє: майстер-класи з Олександром Паньковецьким (інтернет-магазин “Комора”)23 Жовтня 2014р.

Шановні друзі!

Мета освітнього проекту “Практикум від професіоналів” полягає в активізації співпраці з бізнес-партнерами університету, підвищенні рівня практичної підготовки студентів старших курсів, знайомстві студентів і викладачів із сучасними тенденціями розвитку глобальної та національних економік, найкращим досвідом підприємств різних галузей, інноваційними технологіями управління, що сприяють розвитку бізнесу.

Гест-спікер – Олександр Паньковецький,  управляючий партнер інтернет-магазину “Комора, випускник  магістерської програми “Менеджмент проектів і консалтинг” (2012 р.) в рамках цього проекту провів серію майстер-класів.

10 жовтня  2014 року Олександр поділився досвідом створення  Інтернет-магазину  органічних продуктів харчування.  Завдяки вдалим стратегічним рішенням це підприємство успішно зростає та зміцнює свої позиції на вітчизняному ринку вже протягом трьох років .

23 жовтня 2014 року  майстер-клас був присвячений формуванню та впровадженню маркетингової стратегії підприємства. Розглядаючи запропоновані Олександром практичні ситуації, студенти креативно підійшли до формування альтернатив маркетингових заходів для інтернет-магазинів за умов обмеженого бюджету. Особливо цікавим  для учасників зустрічі  виявився  аналіз причин успіхів і невдач маркетингових заходів, які реалізовувалися в інтернет-магазині "Комора".