Бізнес-Чемпіонат у форматі навчальної ділової гри «Business Development Game» від компанії Diamond FMS BV - партнера КНЕУ03 Грудня 2014р.

Подія була присвячена актуальній темі побудови бізнесу та відмічена Львівською міською державною адміністрацією в особі Довжик Вікторії Вікторівни, керівника управління економіки, що відкрила Чемпіонат офіційним привітанням від ЛМДА..

В цікавій ігровій формі гравці мали можливість створити власний бізнес – фабрику з виробництва морозива – з нуля і до початку ділової діяльності. В Чемпіонаті взяли участь понад 100 учасників: 15 команд найкращих студентів з кожної кафедри ІНЕМ Львівської політехніки. Для кожної з команд були запрошені керівники кафедр та експерти - представники топ-менеджменту реальних компаній, серед яких: ПРАТ «PZU Україна», Холдинг Емоцій «!Фест», ТзОВ «Техніка для бізнесу», ТзоВ «Сферос-Електрон» та інші компанії Львівської області. Атмосферу події найкраще передає відео.

За декілька годин гри учасники здобули знання того, як побудований виробничий бізнес зсередини, покращили важливе вміння працювати в команді. Студенти дізналися багато реальних фактів про діяльність бізнесу від експертів, вдосконалили свої розмовні навички англійської мови та засвоїли на практиці важливі фінансові терміни.

Детальний аналіз побудованих компаній та порівняння результатів команд проводили: Бернард Елсман - європейський фінансовий експерт, власник консалтингової компанії «Elsman InternationalConsultantsB.V.» та Анастасія Ружина - управляючий директор компанії Diamond FMS в Україні .

За результатами Чемпіонату чотири найкращі команди з найбільшою капіталізацією та прогнозованим прибутком підприємства були нагороджені цінними призами від Diamond FMS BV.

Цей Чемпіонат став дуже вдалим «першим пострілом» запланованої компанією Diamond FMS BV серії заходів для ВНЗ економічної спрямованості України.

Слідкуйте за Бізнес-Чемпіонатами на:

www.diamondfms.com