Проект співпраці з КОДА05 Червня 2015р.

Продовжується проект співпраці Інституту управлінського консультування КНЕУ з Київською обласною державною адміністрацією щодо стратегії розвитку системи освіти  в Київської області та трансформації функцій та ролі департаменту освіти та науки КОДА в процесі її реалізації.

5 червня 2015р. в межах проекту відбулись фінальні співбесіди з кандидатами на посаду директора департаменту освіти і науки. Кандидати представили своє бачення стратегії розвитку освіти в Київській області. Представлені проекти були обговорені на спільному засіданні, яке очолив Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Парцхаладзе Л.Р., консультантами Інституту управлінського консультування КНЕУ, представниками кадрових агенцій, співробітниками департаменту освіти і науки КОДА. Обговорення стратегії розвитку системи освіти Київської області відбулось за участі Співаковського В.М., президента Міжнародної корпорації «Гранд», який представив свою книгу "Образовательный взрыв".