Вітаємо Чернишенка Якова Геннадійовича, переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит"29 Березня 2017р.

24 березня 2017 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі науки “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”.

Чернишенко Яків Геннадійович
Переможець
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
студент 5-го курсу обліково-економічного факультету
Степаненко Оксана Іванівна
науковий керівник
к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування

Рішенням галузевої конкурсної комісії переможцем конкурсу визнано
студента 5-го курсу обліково-економічного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Чернишенка Якова Геннадійовича

Рейтинговий бал в конкурсі – 93,5.

Тема наукової роботи:
"Документування облікової інформації про основні засоби: альтернативний підхід"

Щира вдячність за підтримку в підготовці наукової роботи
Бондарю Миколі Івановичу – декану обліково-економічного факультету
Парасій-Вергуненко Ірині Михайлівні – професору кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу