24 травня 2016 року студенти факультету економіки АПК (АОА – 101) отримали чудову можливість відвідати музей «Чорнобиль»26 Травня 2016р.

Національний музей «Чорнобиль» є багатофункціональним історико-культурною установою, що об'єднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею з архівування, збереження і оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих природних і техногенних катастроф. Вони досі є проблемами сьогоднішнього дня і, на жаль, будуть нагадувати про себе і нашим нащадкам.

Студентам надзвичайно сподобалась екскурсія, вони написали на адресу кафедри: «24 травня 2016 року Наталя Олександрівна Бойко подарувала нам чудову можливість відвідати музей Чорнобилю. Ми отримали багато вражень та цікавої інформації і хотіли б порадити всім відвідати цей музей, адже аварія на Чорнобильській АЕС не може залишити байдужим нікого. Факультет економіки АПК, АОА – 101».

Викладачам завжди важливо знати думку студентів, тому дуже вдячні за добрі слова та сподіваємось на подальшу співпрацю з дружнім факультетом та його студентами. Колектив кафедри регіональної економіки і туризму.