Cтворення міжуніверситетської платформи з розвитку сільських територій13 Травня 2017р.

10 травня 2017 року у продовження засідання English Speaking Club: «Sustainable Development of Agribusiness Education in Ukraine» на факультеті економіки АПК КНЕУ за участі представників Міжрегіональної академії управління персоналом – завідувача Центру міжнародної академічної мобільності Віктора Вуса та доктора психологічних наук Тетяни Яблонської, за сприяння директора Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ Євгенії Коломієць-Людвіг, відбулася нарада зі створення міжуніверситетської платформи для налагодження співпраці та встановлення діалогу у вирішенні питань розвитку сільських територій.

Від КНЕУ участь у заході взяли директор Інституту економіки і менеджменту АПК Олександр Єранкін, викладачі кафедри економіки і менеджменту агробізнесу - Оксана Висоцька, Олександр Садовник та Наталія Зарицька. Було вирішено диверсифікувати напрямки спільної роботи для ефективного пошуку шляхів вирішення проблем сільської місцевості у контексті глобалізації та інтеграційних процесів. Жвава наукова дискусія та обмін думками дозволили окреслити шляхи поглиблення подальшої співпраці з акцентом на зростаючу роль університетської компоненти у вирішенні складних економічних проблем.