ІV Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України на шляху євроінтеграції»14 Березня 2018р.

Шановні колеги!

17 квітня 2018 року запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІVМіжнародної науково-практичної конференції «Страховий ринок України на шляху євроінтеграції», яка відбудеться у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ)

Мета конференції: професійне обговорення актуальних питань розвитку страхового ринку України в умовах економічної нестабільності та в контексті приєднання України до асоціації з ЄС, обмін думками щодо перспектив розвитку окремих сегментів страхового ринку, пошук і розроблення практичних рекомендацій щодо вирішення нагальних проблем вітчизняних страхових компаній та інших учасників страхового ринку, а також впровадження інновацій в їх діяльність.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Тематичні напрями роботи конференції:

1.   Сучасні тенденції розвитку світового ринку страхування та їх вплив на страхові ринки країн з трансформаційними економіками.

2.   Перспективні напрями розвитку національних страхових ринків в епоху цифрових технологій.

3.   Державне регулювання ринків фінансових послуг у контексті глобалізаційних проявів: досвід України та зарубіжних країн.

4.   Роль страхування в стабілізації національної економіки та забезпеченні соціального захисту громадян.

5.   Трансформації систем соціального захисту населення в сучасному світі.

6.   Страхування та ризик-менеджмент: сучасні виклики та інноваційні напрями розвитку.

7.   Підвищення ефективності управління бізнес-процесами страхових компаній.

8.   Поліпшення якості наукового та кадрового забезпечення страхової галузі в сучасних умовах.

Місце проведення: Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, проспект Перемоги 54/1, Конференц-зал (ст. метро «Шулявська»).

Інформаційний лист  УКР
Інформаційний лист  (Eng)  (Рус)