Марафон написання листів05 Грудня 2017р.

5 і 6 грудня 2017 року з 11:00 до 16:00 буде проведний Марафон "Напиши лист. Зміни життя"

Герої/ні цього Марафону: кримськотатарський активіст; борець проти корупції; активістка проти примусового виселення; жінка, що вимагає справедливості для жертв поліційного насильства; еколог, що рятує унікальний тропічний ліс; трансгендер, що відстоює право на власну ідентичність, редактор ЛГБТКІ журналу, вбитий екстремістами; правозахисники, безпідставно звинувачені у «тероризмі».

Всі вони ризикували собою, захищаючи інших, а зараз наша черга підтримати їх та їхні родини.

Марафон написання листів - це глобальна та щорічна правозахисна кампанія, що проводиться напередодні Дня прав людини (10 грудня) у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись. Такі ж люди, як і ми з вами, роблять свій внесок, щоб виправити деякі з найбільших помилок у світі.

Звісно, світ змінився і йдеться не лише про паперові листи – ми підписуємо петиції, пишемо на email, постимо у Facebook та Twitter, надсилаємо фотографії та листівки.

Але у будь-якому форматі ваші слова здатні змінити життя інших людей!
Вперше Марафон відбудеться в КНЕУ. Стань учасником правозахисної кампанії!

Марафон відбудеться в читальному залі бібліотеки Юридичного інституту КНЕУ ( Київ, вул. Мельникова, 81, ауд. 214 ).
Координатор - Олена Назаренко (кафедра міжнародного та європейського права, к. 319)

Більше інформації про марафон на сайті Amnesty International Ukraine:http://
marathon2017amnesty.org.ua/